Connect with us

More News

Facebook

Gaming

Ekskluzive3 years ago

Sony prezanton PS4 Pro Limited Edition

Sony kohët e fundit ka lëshuar një lajm mahnitës për këtë kompani, pasi konsolat e saj nga linja PlayStation deri...

Ekskluzive3 years ago

Publikohet trailer-i i “PES 2019”

Pas trailer-it të “FIFA 19”, edhe rivali më i madh i kësaj video-loje futbolli prezantoi në konferencën E3 trailer-in e...

Ekskluzive3 years ago

Prezantohet Gears 5 në Xbox One dhe në PC

Hyrja e ardhshme kryesore në serinë e Gears of War do të vijë në vitin 2019. Në fjalimin e tij...

Ekskluzive3 years ago

“Lufta” e video-lojrave/ FIFA i jep goditje të rëndë Pro Evolution Soccer-it

“FIFA 19” ka fituar një tjetër betejë ndaj Pro Evolution Soccer-it (PES) në luftën për video-lojën më të mirë të...

Ekskluzive3 years ago

Çfare dimë për aktualisht për PlayStation 5?

Mendohet të vijë në treg në 2019, por ka nga ata që mendojnë se Sony do ta publikojë që këtë...

Ekskluzive4 years ago

Call Of Duty WW2 – Gameplay Full

Lamborghini elektrike super makinë sportive Terzo Millennio

Desktop4 years ago

Lajm i mirë për adhuruesit e lojës Watch Dogs .

Loja e parë e sezonit, Watch_Dogs, është falas për një periudhë të shkurtër kohe për lojtarët në platformën e PC....

Ekskluzive4 years ago

Prezantohet “EA Sports UFC 3”

Electronic Arts ka prezantuar video-lojën “EA Sports UFC 3”, me Conor McGregor si yllin e kopertinës.   Kjo lojë do...

Ekskluzive4 years ago

Xbox One X do të shqetësojë lojtarët me përditësime 4K!

  Madhësia e përditësimeve 4K për Xbox One X është bërë e dukshme. Këto madhësi do të bëjnë që Xbox One...

Desktop4 years ago

Leviathan e Destiny 2 mbërrin në PC

Leviathan, mësymja e parë dhe e vetme e Destiny 2, ka mbërritur për kompjuterat personal. Është sfida më e vështirë...

Advertisement Infinite Network Supply logo